Home / Uncategorized / Büyü Nasıl Bozulur, Büyüden Nasıl Kurtulabiliriz?

Büyü Nasıl Bozulur, Büyüden Nasıl Kurtulabiliriz?

Bize, eşimize yapılan büyü nasıl bozulur büyüden nasıl kurtulabiliriz? Çevremizde ya da internet ortamında bu tür sorular ile çok sık karşılaşıyorum. Çeşitli forumlarda karşıma çıkan bu tür sorulara ilişkin insanların yazılarını okuduğumda gerçekten insanların bu konudan çok muzdarip olduklarını gördüm.

Yapılan büyüler kişlerin hayatlarında gerçekten çok ciddi sorunlara yol açmış. Kimi insanlar çok mutlu bir yuvaları varken birden eşleri ile sorun yaşamaya başlamışlar, eşlerinden ayrılmak zorunda kalmış, yuvaları yıkılmış, çocukları ile ortada kalmışlar. Kimi insanlar ticaret hayatlarında, iş hayatlarında gayet başarılı iken birden işleri bozulmuş, maddi anlamda gerçekten çok büyük sorunlar yaşamışlar, intihara varan vakalar olmuş. Bazı insanların da hayatlarında her işleri hep aksi gidiyormuş. Evlenmek isteyip evlenemeyenler, iyi bir okuldan mezun olmalarına rağmen bir türlü iş bulamayanlar var. Ayrıca sebebi belli olmayan fiziksel hastalık yaşayan, sebepsiz ruhsal problemler yaşayan pek çok insan var.

Yukarıda saydığım sorunların dışında daha pek çok farklı sıkıntı, rahatsızlık yaşayan insanlar var. Bunun üzerine internetten, kitaplardan araştırma yapmaya karar verdim, büyü nedir, büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl bozulur, büyü bozan hocalar kimlerdir, vs pek çok konuda çeşitli yazılar okudum. Öncelikle şunu belirteyim, tabi ki hayatımızda karşılaştığımız tüm sorunların sebebi büyü değildir. Neticede, insanoğlu bu dünyaya imtihan olmak için Yüce Yaratıcımız tarafından yaratılmış. Hayatta karşılaştığımız sorunlar bizler için bir imtihan vesilesi olabilir  ya da bizim yaratılış gayemizi anlamamamızdan, ilahi kurallara uygun yaşamamızdan kaynaklanıyordur.

Eşrefi mahlukat (yaratılmışların en şereflisi) olan insanoğlu kendini tanımalı, yaratılış gayesini bilmeli. Bunun için de sürekli yeni bir şeyler öğrenmeli, bilgi donanımı arttırmalı. Büyü kavramı da bilmemiz gereken bir konu. Bu devirde büyü mü olurmuş, deyip kesip atmamalı. Araştırmalarım esnasında şunu gördüm büyü insanlık tarihi boyunca var olan bir kavramdır. Peygamber Efendimiz (sav) de büyüye maruz kalmıştır.

Büyü Belirtileri Nelerdir Büyü Nasıl Bozulur

Büyü belirtileri nelerdir , büyü nasıl bozulur , büyü bozan hocalar kimlerdir , bizler bu konularda bilgi sahibi olmalıyız ki, hayatta karşılaştığımız hangi sorunlar büyüden kaynaklı ayırt edebilelim. Ona göre de çözüm için doğru adımları atabilelim. Tabi ki, ben bu konuların uzmanı değilim. Kendi edindiğim bilgiler ile burada sizlere bu kavramları açıklamaya çalışmam doğru olmaz. Büyü belirtileri nelerdir büyü nasıl bozulur büyü bozan hocalar kimlerdir ve büyü hakkında daha pek çok bilgiyi edinebileceğiniz bir siteyi sizlere tavsiye edeceğim http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur

About bimaktuel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *