Ana Sayfa / Uncategorized / En etkili kısmet açma duası

En etkili kısmet açma duası

En etkili kısmet açma duasıhemen hemen herkesin hayatında öyle dönemler olmuştur ki, adeta elini nereye atsa kurumuştur. İyi bir eğitime sahip olmasına rağmen bir türlü iş bulamaz, iş bulsa kısa bir süre sonra çıkarılır. Diğer taraftan maddi olarak her türlü imkanlara , güzel bir ahlaka sahip olmasına rağmen evlenmek ister, bir türlü evlenemez. Kişi, istediği huzuru, refah düzeyini yakalamak için bocalar durur ama bir türlü işin içinden çıkamaz. Bu durumlarda, benim kısmetim kapalı, düşüncesi akla gelebilir.

en-etkili-kısmet-acma-duasi

Her insan, kısmeti açık olarak doğar. İnsanların kaderinde yaşayacağı belli olaylar vardır. Fakat, kaderimizde olan, bu dünya hayatında deneyimleyeceğimiz bizim de çok arzu ettiğimiz olaylar bir türlü gerçekleşmez. Bunun en önemli nedeni, ilahi düzene uygun olarak yaşamamızdır.  Çevremizdeki insanların negatif enerjilerinden ya da bizim hayatımızda yapmış olduğumuz yanlış davranışlardan dolayı, bir türlü isteklerimize ulaşamayabiliriz.

  • Hayatımızda yapmış olduğumuz yanlışlarda ısrarcı olmamalıyız, bir an evvel kendimize çeki düzen verip, doğruyu bulmalıyız.
  • İnsanlara haksızlık ve zulüm etmemeye özen göstermeliyiz. Bu dünya Sultan Süleyman’a kalmadı, bize de kalmayacağını, bu dünyada misafir olduğumuzu unutmamalıyız.
  • İhlaslı bir şekilde tövbe etmek ve elimizden geldiği kadar Yaratıcı’mızın emir ve yasaklarına uygun bir yaşam sürmeye gayret etmeliyiz.
  • Sonrasında, Yüce Yaratıcı’mızın en güzel isimleri ile samimi ve ısrarlı bir şekilde dua etmek olmalıdır.

En etkili kısmet açma duası 1

Ya Latif” ism-i şerifi, Lafza-i Celal (Ya Allah)’den sonra YA HAYY ve YA KAYYUM esmaları kadar tesirli ve en keskin bir kılıçtan daha müessir bir ism-i Rabbanidir.

Her gün sabah ve akşam 1000 kere “Ya Latif” ismi şerif-i ihlaslı bir şekilde zikredilmelidir. Ayrıca. sadece sabah veya akşamları da birinci hafta 500, ikinci hafta 600, üçüncü hafta 700 ve sonrasında her hafta 100 er adet arttırarak aşağıda yazılı salavat-ı bine kadar çıkarmak suretiyle zikredilmelidir. Bu şekilde “Ya Latif” ism-i şerifine ve salavata devam eden kimsenin meşru ve makul olan her çeşit ne dilek ve muradı varsa Allah’ın izni ile gerçekleşir. Kısmet ve rızkı çoğalır. Bu ism-i şerifi vird edinen kimse çok kısa zamanda kendisine gelen lütuf ve ihsanlara kendisi de şaşar. Bekarsa evlenir. Fakir ise refah ve bolluğa kavuşur.

Salavat-ı Şerif-e: Esselatü vesselamü aleyke Ya Seyidi, Ya Rasulullah. Huz biyed kallet hileti, edrikni bi lütfuke ve keremike Ya sahibel lütfu vel ihsan. Ya rahmeten lil alemin.

En etkili kısmet açma duası 2

En’am Suresi’ni kırk bir defa okuyanların kapalı kısmetleri açılır, karışık işleri ve halleri düzelir, Allah onları düşmanlarının kötülüğünden korur.

En etkili kısmet açma duası 3

Güzel bir izdivaç kurmak ve Rabbimizin bu emrini yerine getirmek istediği halde, bir türlü hayalindeki yuvayı kuramayanlar, her akşam yatmadan önce evlenme niyeti ile 131 veya 101 defa Ya Fettahu Ya Selam ismi şerifini zikrederler ise Allah’ın izni ile çok mutlu bir yuva kurar.

En etkili kısmet açma duası 4

Taha Suresi’ni her kim yirmi bir kere okursa kız evladın, hayırlı bir kısmeti çıkar.

En etkili kısmet açma duası 5

Ahzab Suresi’ni kırk bir kere okuyanın işi, ticaret ve kazancı bol olur, Allah (c.c.) bütün işlerini kolaylaştırır ve kendisine bereketini ihsan eder.

Kaynak: “Duanın Gücü ve Sırların Şifresi” ve “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitapları  www.hezarfenyayinlari.com

Hakkında bimaktuel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir