Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / İnsan aurası nasıl güçlenir

İnsan aurası nasıl güçlenir

İnsan aurası nasıl güçlenir? Aura (atmosfer), tüm varlıklar için ortak olarak kullanılan bir kavramdır. İnsanda, vücudu sarmalanmış halde kendine özgü rengi olan bir elektromanyetik alan bulunmaktadır, bu elektromanyetik alana aura adı verilmektedir. Aura alanı, vücudumuzdan 20-25 cm dışa doğru uzanmaktadır. Bu alan, aynı zamanda bir kalkan görevi üstlenmektedir. Güçlü veya güçsüz olması, bir çok durumu etkileyen faktörü oluşturmaktadır. Örnek olarak; “Aurası güçlü olan kişiler daha zor hasta olurlar ve negatif durumlar söz konusu olduğunda etkilenmezler. Aurası zayıf olan kişiler de ise bu durum tam da tersini yansıtmaktadır.” 

insan-aurasi-nasil-guclenir
İnsan aurası nasıl güçlenir?

Şimdi sizlere aurayı bozan, etkileyen şeyler hakkında birkaç şey paylaşmak istiyorum.

Bazıları sabit bir aura rengi olduğunu düşünür. Oysa aura rengi siz ruh halinize duygusal durumunuza göre renk değiştirebilir. Bu renk aynı zamanda sizin nasıl bir enerji yaydığınızı da gösterir. Mesela çok uzun süren bir kızgınlık öfke durumu yaşıyorsanız bu sizin auranızın zayıflamasına sebep olur ve ciddi anlamda arınmaya ihtiyacınız olabilir.

Bu durum aynı zamanda auranızın koyu renklerde görünmesine neden olur. Yani gün geçtikçe bu insanların auraları zayıfladığı için yırtıklar oluşur ve negatif varlıklara açık hale gelir. Aura kararır ve insanları iten bir görünüşe sahip olmaya başlarlar. Bu enerji bizden başkalarına, kullandığımız eşyalara geçer. Tüm eşyalar kullanan kişinin enerjisini yüklenir.

Eskiden birisi koltuktan kalktığı zaman sıcağına oturma derlerdi hatırladınız mı? Evet, işte eskiler yine haklıydı… Çünkü oraya oturan kişi diyelim ki bencil, kindar, öfkeli, kızgın, kıskanç, fesat vesaire kötü huy dediğimiz ne varsa sahip bu insanın bıraktığı negatif enerji sizin kök çakranızdan emilir. Ve sizin auranızı bozar. Dolayısıyla eşyalarında enerjisi, yaydığı bir frekans vardır. Başka insanların elbiselerini giymek, takılarını kullanmak da doğru değildir. Bu da başka insanların negatif enerjisini üzerinize çekmenize neden olur.

Bizler güneş, ay, su, toprak ve bitkiler aracılığıyla kozmik enerji alıyoruz. “Kozmik enerji “yaşam enerjisidir. Denize girmek ve güneşlenmek muhteşem aura temizleyicidirler. Bu mümkün değilse Aura temizliğini sirkeli su ile ya da doğal tuz ilave ettiğiniz su ile duş alarak yapabiliriz.

Toprağa çıplak ayakla basmakta hepimizin bildiği gibi vücuttaki negatif enerjiyi atar.

Alan temizliğini ise ortama bir kâse içerisinde konulan doğal tuz ile yapabilirsiniz. (bu tuzu sık aralıklarla değiştirmeniz gerek). Adaçayı ile evi tütsülemek de alan temizliği sağlar. Evinizde çok toz tutan eşyalara yer vermeyin. Toz negatif enerjiği tutar. Kullanmaktan hoşlanıyorsanız da mutlaka sık sık yıkayarak ölü enerjilerden temizleyin.

Aynı zamanda ortamın frekansını ihtiyacınıza göre renkleri kullanarak da ayarlayabilirsiniz.

  • Sarı enerjiyi artırır ve negatif enerjiyi geri çevirir.
  • Yeşil şifa verir
  • Mavi huzur
  • Lavanta ortamı arındırır
  • Gümüş alan temizliği
  • Altın alana güç verir
  • Pembe sevgi enerjisi verir.
Aura nasıl güçlendirilir , aura güçlendirme , insan aurası nasıl güçlenir .

Hakkında bimaktuel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir