Ana Sayfa / Sağlıklı Yaşam / Kanseri önleyen mucize karışım

Kanseri önleyen mucize karışım

Kanseri önleyen müthiş üçlü karışım ve şifasına yardımcı, Amerikalı doktor, Carolyn Anderson, aşağıda sizler ile paylaştığımız tamamen doğal ürünler ile hazırlanan tarifin kanseri önlediğini iddia etmektedir. Bu basit tarif hemen hemen her evde bulunan 3 besinin karışımı ile kolayca hazırlanabilir. Dr. Carolyn Anderson’a göre bu 3 besin özellikle Doğu Hindistan’da 2000 yıldan bu yana kullanılmakta olup, son zamanlarda batılı tıp bilim adamları tarafından da onaylanmıştır. Dr. Anderson, bu 3 besin karıştırılıp özellikle sabah aç karna her gün tüketildiği takdirde, kanser riskinin hemen hemen tamamen ortadan kalktığını, belirtmektedir, kanseri önleyen mucize karışım .

kanseri-onleyen-mucize-karisim


Bu müthiş karışım, zerdeçal, zeytinyağı ve çekilmiş karabiberden oluşmaktadır..

Bu karışımdaki en etken besin zerdeçaldır. Zerdaçal faydaları saymakla bitmez bir besindir. Zerdeçal, vücutta enfeksiyonu ve iltihaplanmayı önleyen çok kuvvetli bir besindir.

Zerdeçalın, kolon, prostat, beyin ve göğüs kanseri başta olmak üzere bir çok kanser türünü önlediği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Fareler ile yapılan deneylerde, kanserojen maddeler enjekte edilen farelere diğer taraftan zerdeçal verilmesi durumunda birçok kanser hastalığının tamamen  önlendiği gözlemlenmiştir.

Diğer taraftan, yapılan araştırmalara göre, karabiber, zerdeçalın etkisini %200 oranında arttırmaktadır.

Kanseri Önleyen Müthiş Karışımın Tarifi:

Malzemeler

  • 1 çay kaşığı zerdeçal,
  • 1 yemek kaşığı zeytin yağı,
  • çeyrek çay kaşığından az taze çekilmiş karabiber. 

Hazırlanışı

Bu üç maddeyi bir fincanda karıştırın. Karışımı sabahları aç karna ya da salatalarınıza, çorbalarınıza, yemeklerinize katarak tüketebilirsiniz. Eğer, pişmiş yemeğe koyacaksanız, yemeğin sonuna ekleyin.

Bu karışımı günde en az 3 kez    aç karna tüketmelisiniz. Dr. Anderson, bu karışımın kanseri önlediği gibi,  kötü huylu kanser hücrelerini de yok ettiğini, insanların bağışıklık sistemlerini güçlendirdiğini belirtmektedir.

Hakkında bimaktuel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir