Ana Sayfa / Sağlıklı Yaşam / Memedeki kitle için bitkisel kür

Memedeki kitle için bitkisel kür

Memedeki kitle için bitkisel kür , aşağıda vereceğimiz tarif özellikle memedeki , tiroid bezindeki ve yumurtalıktaki kistlerin bitkisel olarak tedavisinde ve oluşumunun engellenmesinde oldukça etkilidir. Kist probleminiz olsun olmasın herkese en azından hayatında bir kere bu kürü uygulamasını ısrarla tavsiye ederiz. Özelikle, yaz mevsiminde brokoli bulamayanlar, brokoli kürünü yapamayanlar mutlaka bu kürü denemeli. Kist, tümoral oluşumlar  olarak bilinen meme lezyonları kadınların yaklaşık yüzde 70’inde hayatlarının değişik dönemlerinde görülebilir. Eğer, tedavisi yapılmaz ise kötü huylu tümöre, kansere dönüşme ihtimali vardır. Aşağıda vereceğimiz bitkisel kür tarifi ile bu kistlerden kurtulabilirsiniz. Kürü belirtilen sürede ara vermeden ve her gün taze olarak hazırlayıp içmelisiniz. Bu kür birçok kişi tarafından denenmiş ve olumlu neticeler alınmıştır.

memedeki-kitle-icin-bitkisel-kur

Memedeki kitle için bitkisel kür

Memedeki kitle için bitkisel kür , aşağıda vereceğimiz kürü düzenli olarak taze olarak hazırlayıp her sabah aç karna içmelisiniz.

  • 1 adet orta boy yemeklik soğanı rendeleyin,
  • Suyunu bir çay süzgeci yardımı ile süzün. Yaklaşık 1-2 yemek kaşığı kadar su çıkar.
  • Bunu üzerine aynı miktarda içme suyu ekleyin. Bu suyu sabah aç karna kahvaltıdan yarım saat önce için.
  • Özellikle mide rahatsızlığı olanlar içerisine çeyrek çay kaşığı organik bal ekleyerek içsinler.
  • Bu soğan suyunu içtikten sonra biraz uzanın. Başınızda dönme, mide bulantısı olabilir. Gerçekten çok etkili bir kür. Adeta soğan suyunun bütün hücrelerinize yayıldığını hissedeceksiniz.
  • Bu küre 40 gün boyunca düzenli olarak devam etmelisiniz.

Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka onları kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanmalısınız. Kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.. Bu konuda hekiminize danışınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, bu bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkmayınız. Buradaki bilgiler kesinlikle bir hastalığı teşhis amaçlı değildir.

Kanser tedavisi için mucizevi öneriler başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. http://bimaktuel.net/kanser-tedavisi-icin-mucizevi-oneriler/

memede iyi huylu kitle tedavisigöğüs kisti bitkisel tedavi , memedeki kitle için bitkisel kür , memedeki kistler için bitkisel çözümmemede kitle tedavisi , memede kist tedavisi , memede kitle bitkisel tedavisimemede kist bitkisel tedavi , fibrokist bitkisel tedavi kürü .

Memedeki kistler için bitkisel çözüm , memede kitleye bitkisel çözüm , memedeki kitle için bitkisel kür , memede kist doğal tedavi , kürünü uyguladıktan sonra umarız Allah’ın izni ile sağlığınıza kavuşursunuz.

 

Hakkında bimaktuel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir