Ana Sayfa / Zayıflama / Mide çevresindeki yağları eriten kür

Mide çevresindeki yağları eriten kür

Mide çevresindeki yağları eriten kür ! 1 haftada 3 kilo atık kaybedin. Günümüzde kilo vermek için bir sürü yöntemler uygulanıyor. Fazla yağlardan kurtulmak için ameliyatlar yapılıyor. Aslında, çok daha sağlıklı bir şekilde fazla kilolardan kurtulabilirsiniz Bu yöntemleri uygulamadan önce bilinmesi gereken en önemli nokta vücudumuzu kilolu gösteren etkenin fazla yağlar olmasıdır. Vücudun yağ ve kas oranları alındıktan sonra fazla yağların yakılması sadece zayıf görünmek için değil aynı zamanda sağlıklı bir bedene sahip olmak için de çok önemlidir. Çünkü fazla yağlar kalp rahatsızlığı, nefes darlığı, kanser, karaciğer hastalıkları başta olmak üzere bir çok hastalığı beraberinde getirir.

Fazla yağlardan kurutulmak için sadece şişman olmanız gerekmez. Sağlığınız için özellikle bel ve karın bölgenizin etrafında oluşan yağlardan kurtulmak nereseyse zorunlu hale gelmesi gerekir. Bunu yaparken de sizi zorlayan diyetlere başvurmamanız gerekir. Yağ yakmanın en temel yolu günlük aldığınız kaloriyi bir yere yazarak zaman içersinde bunu azaltmaktır. Bunun yanında size bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmanız için aşağıda bir karışım sunacağız.

mide-cevresindeki-yaglari-eriten-kur

Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi

Malzemeler:

  • 60 gr maydonoz
  • 230 ml su
  • 1 limon

Tarif

Limonun suyunu sıkın daha sonra yıkadığınız maydonozları doğarayarak limon suyunun içerisine koyun. Daha sonra hazırladığınız bu karışımı derin bir kabın içerisine koyun ve üzerine su ekleyin.

Kullanımı 

İlk 7 gün sabahları aç karnına hazırladığınız karışımın tamamını için. Ardından bir 3 günlük mola verin. Sonrasında yine 1 hafta ara vermeden için ve 3 gün ara verin. Sonrasında 15 gün gün ara vermeden sabahları aç karna için. 1 Hafta ara verdikten sonra 2 günde 1 içebilirsiniz. Bu karışım sayesinde istenmeyen ve sağlıklı olmayan fazla yağlarınızdan kurtulacaksınız. Ayrıca vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve minarel seviyesinide dengede tutmuş olacaksınız. Maydonoz sindirim sistemini rahatlattığı ve temizlediği için sürekli sıvı atmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle sizi rahatsız eden şişkinlik hissinden tamamen kurtulacaksınız.

Tavsiye: Aşırı kilolarından rahatsız olup kısa sürede kilo vermek isteyenler. Karışıma yarım çay kaşığı himalaya tuzu ve 1 adet kabuk tarçın ekleyerek hazırlayabilirler.

Kaynak: https://www.kadinlarduysun.com/mide-cevresindeki-yaglari-eritin-3-gunde-5-kilo-atik-kaybedin/

 

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

 
 

Hakkında bimaktuel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir