Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Şansı Kendine Çekmek İstiyorsan?

Şansı Kendine Çekmek İstiyorsan?

Şansı Kendine Çekmek İstiyorsan? Niye kıskanır insan? Kendinde olmadığı için. Dolayısıyla, “kıskançlık” bir yokluk enerjisidir. Yokluğa odaklanan kişi kendini daha da kıtlık bilincine sokar. Yaşamına bir düğüm koyar. Nefret, kıskançlık, öfke gibi duygular düşük titreşimli olduğu gibi bloke edicidir. Etrafında negatif manyetik bir enerji alanı oluşturur ve daha da olumsuz olayları ve kişileri mıknatıs gibi çekmeye başlarsınız.

Evrene verdiğiniz her şeyin kat be katını siz alırsınız. İyilik gönderirseniz hiç ummadığınız bir anda yaptığınız iyiliğin karşılığını bulursunuz. Birisine, para yardım etseniz on katı size geri döner. Refahın sırrı budur!

sansi-kendine-cekmek-istiyorsan

Ayrıca, eğer siz sürekli kendinizi mutsuz hisseden bir insansanız, çevrenizi de mutsuz edersiniz.

Doğal olarak bir süre sonra da çevrenizde kimse kalmaz.

Ben ne kadar mutlu, huzurlu ve aydınlık isem çevreme de o enerjiyi yayarım. Ve tıpkı kelebeklerin ışık etrafında buluşması gibi kendi enerjimdeki insanlarla buluşurum. Sizin ışığınız ve çekim gücünüz etrafınızdakileri çeker. Unutmayın, öfke, nefret ve kıskançlık enerjisiyle dolu olan kimse bütün kötü ve benzer enerjileri kendine çeker. Sonra, neden tüm aksilikler hep beni buluyor demeyin!

Rhonda Byrne Çekim yasası kitabında şöyle der.

“Çekim yasası yapışkandır. Başkalarının iyi şansına sevindiğiniz zaman onların şansı size de yapışır.

Başka bir insandaki bir şeyi beğendiğinizde ya da takdir ettiğinizde onları kendinize yapıştırırsınız.

Ama biri hakkında olumsuz düşünür ya da konuşursanız o olumsuzlukları da kendinize yapıştırırsınız ve hepsini hayatınıza alırsınız.

Hayat bana iyi davranıyor diye düşünüp hissederseniz hayatınızı iyileştirecek kişileri ve olayları kendinize çekersiniz.

Şu an düşünmekte olduklarınız gelecekte yaşantımızı oluşturmakta. Üzerinde en çok düşündüğünüz ya da odaklandığınız şey hayatınız olarak karşınıza çıkacaktır.

İnsanların istediklerini elde edememelerinin tek sebebi olmasını istedikleri şey yerine olmamasını istedikleri şeyler üzerine düşünüyor olmalarıdır.

Kendinizi sevmek zorunda olmanızın nedeni kendinizi sevmediğiniz takdirde mutlu olmanızın imkansız olmasıdır. Kendinizden hoşnut olmadığınız zaman hayatta sizin için var olan tüm iyilik ve sevgiyi bloke etmiş oluyorsunuz.

Hayat senaryonuzu kendiniz yazın. Arzu etmediğiniz şeyler gördüğünüzde onları düşünmeyin, onları yazın, onlarla konuşun, onları uzaklaştırın, dikkatinizi arzu edilmeyen şeylerden uzaklaştırın. Arzu edilen şeylere odaklayın.

Başkalarının şansını başarısını, mutluluğunu, güzelliğini, ilişkisini vs. kıskanmayın.

Onlar adına sizde mutlu olun. Ancak böyle yaptığınız sürece şansı kendinize çekmiş olursunuz.

Kaynak: http://nrlstyle.blogspot.com/2018/06/sans-kendine-cekmek-istiyorsan.html

 

Hakkında bimaktuel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir